Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 22
Показано матеріалів: 21-22
Сторінки: « 1 2 3

Вибір шпалер

 Незважаючи на появу безлічі нових сучасних облицювальних покриттів, шпалери, як і раніше залишаються одним з найбільш широко використовуваних інтер'єрних матеріалів. Провідні виробники постійно вдосконалюють технологію виробництва шпалер, використовують нові матеріали, добавки, і т.д., що дозволяють підвищити споживчі властивості шпалер. У цей час з'явилися шпалери в рулонах із збільшеною довжиною (15 і 25 м) і шириною (1,06 м.). Як же вибрати те, що Вам потрібно? Не можна керуватися лише зовнішнім виглядом шпалер, необхідно також враховувати їх специфічні властивості.
Шпалери | Переглядів: 734 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (0)

Отже, видаливши старі покриття, уважно огляньте поверхню. Тріщини потрібно розширити шпателем, повністю видалити погано тримаються ділянки штукатурки, очистити, прогрунтувати спеціальної грунтовкою для пористих підстав, і дати поверхні висохнути. Далі можна приступати безпосередньо до виправлення дефектів. Глибокі тріщини в бетонних або цегляних поверхнях найкраще закладати шпаклівкою на цементній основі, в крайньому разі, для прискорення процесу можна скористатися розчином на гіпсовій основі або алебастром, однак при цьому Ви програєте у якості робіт.

Нескладну і достатньо надійну шпаклівку можна виготовити і самому. Для цього змішайте гіпс, крейда і розведений столярний клей, взяті у співвідношенні 1:2:2 (по масі). Нагадаємо, що для приготування рідкого компонента шпаклівки в 1 л води розпускають 3О-50 г клею.

Відремонтовані таким чином ділянки поверхні ще раз грунтуються, і остаточно вирівнюються шпаклівкою. Необхідно врахувати, що шар шпаклівки не повинен перевищувати 1,5-2 мм. Якщо необхідно нанесення більш товстого шару, він наноситься в кілька разів, причому кожний наступний шар наноситься тільки після висихання попереднього. Великі тріщини на стелі рекомендується додатково проклеїти стеклосеткой або серпянкой, в краина разі можете використовувати бинт. Якщо на стелі є стики бетонних плит, то їх також рекомендується проклеїти.

Стеля покритий водно-емульсійної фарбою повністю можна не шпаклювати, обмежившись шпаклівкою пошкоджених ділянок, але при цьому необхідно пам'ятати, що фактура фарби на зашпакльованих і незашпаклеванних ділянках може сильно відрізнятися. Також не обійтися без повної шпаклівки стелі, якщо Ви плануєте покривати водно-емульсійної фарбою поверхню, раніше покриту емаллю. Після повного висихання поверхню потрібно обробити дрібнозернистою наждачним папером, після чого можна приступати до нанесення покриття. Найбільше поширення в даний час отримав покриття стелі водно-десперсіоннимі фарбами, також не рідко зустрічається побілені стелі. Далі ми розглянемо обидва ці варіанти.


Фарбування стелі. | Переглядів: 1732 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-22
[31.10.2009][Текстиль]
Вікно (0)
[02.11.2009][Текстиль]
Виды штор (0)
[31.10.2009][Текстиль]
Загальне (0)
[31.10.2009][Меблі]
Камін (0)
Форма входу
Категорії розділу
Косметичний ремонт. [6]
Своїми руками.. [6]
як прикрасити помешкання своїми руками
Нове у дізайні [10]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рейтинг сайтів прикарпаття