Каталог статей

Головна » Статті » Косметичний ремонт.

У розділі матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Для облицювання стін та підлоги в приміщеннях з підвищеною вологістю широко використовується керамічна плитка - кахель. Існує кілька типів керамічної плитки, і якщо Ви вирішили використати цей вид покриття, радимо перед покупкою кахлю ознайомитися з основними типами, характеристиками, і областю застосування цього матеріалу.  Тут же ми поговоримо про те, як правильно її лягти на підлогу або стіну, і що Вам для цього буде потрібно. Плитки кріпляться цементним розчином або за допомогою клеїв і мастик, виготовлених на основі каучуку і гуми. Останні еластічнєє і простіше в роботі, але швидше приходять в непридатність і бояться підвищеної температури - згубний вплив на них може надати сусідство з сушаркою у ванні, або стояком з гарячою водою.
Облицювання стін, або підлоги керамічною плиткою | Переглядів: 1405 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (1)

В даний час на ринку будматеріалів представлено досить велику кількість підлогових покриттів. Це дошка для підлоги, паркет, паркетна дошка, мармолеум, ламінований паркет, лінолеум, килимові покриття, плитка, та й сам лінолеум представлений великою кількістю видів. Який же лінолеум вибрати при проведенні ремонту, як його укласти, і як приклеїти? Ось про це далі і піде мова.
Перестилання лінолеуму, ковроліну | Переглядів: 719 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (0)

Підлога - одна з найбільш експлуатованих елементів наших квартир. Не дивно, що вже в силу цих обставин він може дуже швидко втратити свій привабливий вигляд, потребувати ремонту. Найбільш часто в наших квартирах присутні кілька видів підлогових покриттів, як правило, це лінолеум, або будь-яке інше килимове покриття в коридорі і на кухні, той же лінолеум або плитка у ванній кімнаті, і паркет в кімнатах. Найбільшу складність при ремонті підлогових покриттів складає процес відновлення і обробки паркетної підлоги. Відновлення паркету - процес досить складний і трудомісткий, що вимагає певної кваліфікації виконавців і застосування спеціалізованого устаткування. З цієї причини паркетні роботи краще доручити фахівцеві. Проте постараємося дати декілька рекомендацій для тих, хто все-таки вирішить зайнятися цим самостійно. Приступати до відновлення і обробці паркету при ремонті слід в останню чергу. Сам процес складається з усунення дефектів (розхитатися паркетини, тріщини, скрип мостин), підготовки поверхні до лакуванню, і безпосередньо лакування. Розглянемо ці етапи більш детально.

Незважаючи на досить широке розповсюдження пластикових склопакетів, плінтусів і т.д., дерев'яні конструкції залишаються найбільш часто зустрічається рішенням, про них і піде мова.

Вибір шпалер

 Незважаючи на появу безлічі нових сучасних облицювальних покриттів, шпалери, як і раніше залишаються одним з найбільш широко використовуваних інтер'єрних матеріалів. Провідні виробники постійно вдосконалюють технологію виробництва шпалер, використовують нові матеріали, добавки, і т.д., що дозволяють підвищити споживчі властивості шпалер. У цей час з'явилися шпалери в рулонах із збільшеною довжиною (15 і 25 м) і шириною (1,06 м.). Як же вибрати те, що Вам потрібно? Не можна керуватися лише зовнішнім виглядом шпалер, необхідно також враховувати їх специфічні властивості.
Шпалери | Переглядів: 734 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (0)

Отже, видаливши старі покриття, уважно огляньте поверхню. Тріщини потрібно розширити шпателем, повністю видалити погано тримаються ділянки штукатурки, очистити, прогрунтувати спеціальної грунтовкою для пористих підстав, і дати поверхні висохнути. Далі можна приступати безпосередньо до виправлення дефектів. Глибокі тріщини в бетонних або цегляних поверхнях найкраще закладати шпаклівкою на цементній основі, в крайньому разі, для прискорення процесу можна скористатися розчином на гіпсовій основі або алебастром, однак при цьому Ви програєте у якості робіт.

Нескладну і достатньо надійну шпаклівку можна виготовити і самому. Для цього змішайте гіпс, крейда і розведений столярний клей, взяті у співвідношенні 1:2:2 (по масі). Нагадаємо, що для приготування рідкого компонента шпаклівки в 1 л води розпускають 3О-50 г клею.

Відремонтовані таким чином ділянки поверхні ще раз грунтуються, і остаточно вирівнюються шпаклівкою. Необхідно врахувати, що шар шпаклівки не повинен перевищувати 1,5-2 мм. Якщо необхідно нанесення більш товстого шару, він наноситься в кілька разів, причому кожний наступний шар наноситься тільки після висихання попереднього. Великі тріщини на стелі рекомендується додатково проклеїти стеклосеткой або серпянкой, в краина разі можете використовувати бинт. Якщо на стелі є стики бетонних плит, то їх також рекомендується проклеїти.

Стеля покритий водно-емульсійної фарбою повністю можна не шпаклювати, обмежившись шпаклівкою пошкоджених ділянок, але при цьому необхідно пам'ятати, що фактура фарби на зашпакльованих і незашпаклеванних ділянках може сильно відрізнятися. Також не обійтися без повної шпаклівки стелі, якщо Ви плануєте покривати водно-емульсійної фарбою поверхню, раніше покриту емаллю. Після повного висихання поверхню потрібно обробити дрібнозернистою наждачним папером, після чого можна приступати до нанесення покриття. Найбільше поширення в даний час отримав покриття стелі водно-десперсіоннимі фарбами, також не рідко зустрічається побілені стелі. Далі ми розглянемо обидва ці варіанти.


Фарбування стелі. | Переглядів: 1732 | Додав: bullterjer | Дата: 12.10.2009 | Коментарі (0)

[31.10.2009][Текстиль]
Вікно (0)
[02.11.2009][Текстиль]
Виды штор (0)
[31.10.2009][Текстиль]
Загальне (0)
[31.10.2009][Меблі]
Камін (0)
Форма входу
Категорії розділу
Фарбування стелі. [1]
Шпалери [1]
Фарбування вікон, дверей, плінтусів, лиштви. [1]
Циклювання паркетних підлог, покриття лаком [1]
Перестилання лінолеуму, ковроліну [1]
Облицювання стін, або підлоги керамічною плиткою [1]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рейтинг сайтів прикарпаття